Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

3 participanți

    Avira

    Zeu!sS-sKL
    Zeu!sS-sKL
    Owner
    Owner


    Mesaje : 1588
    Data de inscriere : 03/09/2010

    Avira           Empty Avira

    Mesaj  Zeu!sS-sKL Dum Oct 10, 2010 3:01 am

    Avira           File

    Avira           File
    Dupa licentele gratuite pentru Kaspersky Internet Security 2009 si AVG Pro 7.5, iata ca si Avira ofera posibilitatea de a beneficia gratuit,timp de 6 luni, de solutia profesionala a excelentului soft antivirus Avira Antivr Premium Edition.

    Iata pasii pe care trebuie sa-i urmati pentru a obtine o licenta gratuita Avira Antivr Premium Edition:
    Avira           File
    1. Mergeti la aceasta pagina

    2. Completati formularul. Este in limba germana insa folositi imaginea de mai jos pentru a va ghida:
    avira-antivir-premium-gratuit

    Avira           File

    3. Veti primi un email in care este atasat un fisier HBEDV.KEY. Salavati-l undeva pe calculator. Accesati primul link din email si veti fi condusi pe o pagina de unde aveti posibilitatea de a descarca Avira AntiVir Premium. In partea din stanga sus a paginii (sub textul scris cu rosu AVIRA) exista un meniu de unde puteti selecta limba engleza. Sfatul meu este sa optati pentru limba engleza, in caz contrar atat instalarea cat si mai tarziu interfata Avira AntiVir Premium vor fi in limba germana.

    4. Descarcati antivirusul.

    Avira           File

    5. Instalati programul. La un moment dat in timpul instalarii vi se va solicita sa introduceti codul de instalare. Undeva in partea de jos a ferestrei veti vedea un link HBEDV.KEY. Dati click pe el si selectati fisierul HBEDV.KEY din locatia unde l-ati salvat.
    Avira           File
    6. La incheierea procesului de instalare veti putea utiliza Avira AntiVir Premium gratuit timp de 6 luni.
    EgRNasta?!
    EgRNasta?!
    Moderator
    Moderator


    Mesaje : 402
    Data de inscriere : 22/12/2010

    Avira           Empty Re: Avira

    Mesaj  EgRNasta?! Mier Dec 22, 2010 5:10 pm

    avira il am si eu Razz ma inteleg destul de bine cu el Smile) isi face treaba cum trebe .. Very Happy n-am probleme Smile
    S1ofor ;x
    S1ofor ;x
    Moderator
    Moderator


    Mesaje : 217
    Data de inscriere : 30/11/2010

    Avira           Empty Avira

    Mesaj  S1ofor ;x Sam Dec 25, 2010 11:59 pm

    Gj man bv

    Continut sponsorizat


    Avira           Empty Re: Avira

    Mesaj  Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Joi Mai 02, 2024 8:13 am